Typ reality: bytový dům
Okres: Zlín
Nabídka: prodej

Adresa:
3. května
763 12 Vizovice

Cena: 770 000 Kč

Nabídka nových bytů s dispozicí 1+kk (garsonka) až mezonet 5+1 v lokalitě Janova hora ve Vizovicích. Jedná se o již dokončenou i plánovanou výstavbu, jejíž dokončení je plánováno na září až říjen 2012.  Výstavba navazuje na již dokončenou etapu nových bytových domů. Velikost bytu je možno variabilně upravit dle přání zákazníka. V závislosti na ploše bytu se odvíjí cena, která začíná již na ceně 770 tis. Kč za nejmenší byty. Součástí domů jsou také garáže, které je možné také koupit. Vizovice nabízí veškerou občanskou vybavenost a snadnou dostupnost – vlak i bus.
Každý byt má své měřiče všech dodávaných energií !!! Ke každému bytu patří sklep a každý byt má svůj vlastní plynový kotel. V ceně bytu kuchyňská linka od fy Sykora bez zařizovacích předmětů, dále zařizovací předměty v koupelně, obklady, dlažby a podlahy. Na přání lze provést dispoziční úpravy. Finální úpravy jako podlahy, obklady, vybavení koupelny, kuchyň, zárubně, dveře apod. spočívají na Vašem konečném přání.
Byty o velikosti 5+1 jsou mezonetového typu (točené schodiště do podkroví). Byt lze použít do zástavy v případě financování hypotečním úvěrem. Financování Vám pomůžeme vyřídit a to dle Vašich přání a hlavně možností.

Michal Jarkovský