Typ reality: rodinný dům
Okres: Zlín
Nabídka: prodej

Adresa:
Krňovská
763 12 Vizovice

Cena: 4 900 000 Kč

Stav: AKTUÁLNÍ

Nabízíme k prodeji velký RD s příslušenstvím (případné prostory k podnikání) o zastavěné ploše 737 m2 nacházející v klidové části města – 400 m od samotného centra města Vizovic.

Jeho dispoziční uspořádání:
– Dům je celý podsklepený. Vytápění – kotel na dřevo (roční spotřeba 25 m3 při vytápění tuhými palivy) + kotel na zemní plyn jako druhý zdroj vytápění
– Přízemí 5+1 = 160 m2 (obývací pokoj, ložnice, kuchyně, jídelní kout s přímým vstupem na venkovní terasu, která je kompletně podsklepena, pracovna, koupelna, WC)
– I. NP 4+1 = 120 m2 (samostatný byt – lze dispozičně upravit)
– Podkroví 1+kk – 80 m2 (samostatný byt)
Energetická náročnost: třída G – Mimořádně nehospodárná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky

Dům má jediný hlavní vstup do domu, kdy z centrální chodby se lze dostat nezávisle do všech podlaží – přízemí a uzavřeným vnitřním schodištěm je přístup také jak do prvního patra, tak i do podkroví.
Vedle RD je postaven samostatný objekt 5 x 12 m (prostor pro podnikání) a podsklepený objekt 5 x 10 m, ve kterém lze zaparkovat až 3 vozidla. Oba objekty jsou vytápěny centrálně z kotelny pod RD. Ve všech místnostech jsou litinové radiátory + navíc ještě elektrické přímotopy v podkroví. Celý dům má nové rozvody topení.
K domu náleží zahrada o rozloze 1035 m2. Na pozemku se nachází také skleník a vlastní studna (hloubka 10 m a výška vody 5 m – z této studny je využívána užitková voda uvnitř na splachování a venku na zalévání zahrady). Dům je také napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Celý pozemek je řádně oplocen. Fasáda domu je zateplená, okna jsou plastová. Dům má velkou variabilitu – lze měnit dle individuální potřeby. Parkování vozidel je možné přímo na zpevněných plochách před domem. V místě se nachází veškerá infrastruktura – mateřská školka, ZŠ, zdravotní středisko, nemocnice, obchody, pobočka ČS, pošta a také autobusové a vlakové nádraží.

 

Michal Jarkovský