Erotické masáže pro páry (ale i pro jednotlivce) jsou dodnes pro většinu lidí velkou neznámou. Pokud ale hledáte neotřelý společný zážitek, vyrovnat se jim může opravdu jen máloco. Proč? To se pokusíme nastínit v následujícím článku…

 

Erotické masáže pro páry a otázka takzvaně zakázaného ovoce

Erotické masáže jsou jakousi šedou zónou. Zatímco prostituce je oficiálně zakázána (víme ovšem, jak to ve skutečnosti chodí), s erotickými masážemi si nikdo dost dobře neví rady. Co jsou vlastně zač? Samozřejmě se při nich můžete dočkat svých šťastných konců, ale přeci jenom jde stále o klasickou masáž se vším všudy. Vše nad rámec toho je jen na vašem a terapeutově svědomí… A řadu lidí právě tato neurčitost vzrušuje přinejmenším stejně, jako samotné fyzické doteky.

 

Nevěra, nebo kontrolovaný scénář?

Další věcí, která láká obzvláště právě páry, je dráždivé vědomí toho, že se vašeho partnera či partnerky může intimně dotýkat cizí masérka, případně masér. Co na tom lidé hledají vzrušujícího? Nehraničí to s nevěrou? Jak pro koho – řadu lidí na celé věci láká právě to, že mají celý scénář plně pod kontrolou. Profesionální terapeut může navíc kdykoliv přestat, pokud se komukoliv z partnerské dvojice zdá, že věci zašly až příliš daleko. Právě fakt, že pod vzrušujícím nánosem jsou erotické masáže v jádru kontrolovanou, profesionální službou, je důvodem, proč lákají tolik lidí. Z pomyslného „zakázaného ovoce“ se tak může nakonec vyklubat zdravá a výživná pochoutka.

 

Můžete se spoustě věcí přiučit pro svůj soukromý intimní život

Obyčejné masáže mají spoustu předností samy o sobě, ale teprve v rukou zkušených erotických masérek a masérů poznáte, jaké rozkoše je vaše tělo vůbec schopno. Jaká místa po celém těle lze stimulovat tak, aby vám to přineslo maximální potěšení (možná jste ani o některých místech na těle, které přinášejí rozkoš, ani netušili). Zároveň můžete zjistit, co dělá dobře vaší druhé polovičce. Vybaveni těmito znalostmi se můžete doma dát do vlastního experimentování s tím, co jste se zde již naučili. Vězte, že se obzory vašeho intimního života mohou takto dramaticky rozšířit!

 

Na výběru masáže vše stojí a padá

Ještě než vstoupíte do konkrétního salónu, měli byste mít jasno v tom, jakou masáž zvolit. Erotická masáž je natolik širokým pojmem, že jediným společným jmenovatelem řady těchto procedur je právě jen „šťastný konec“. Ve všech ostatních ohledech mohou být natolik odlišné, že by vás možná ani nenapadlo je dávat dohromady.

Vybírat svou masáž byste měli podle toho, co si vlastně slibujete. Je erotika tím hlavním, co vás láká? V tom případě by vás mohla zajímat třeba takzvaná nuru masáž, při níž se lze těšit na blízký tělesný kontakt, umocněný použitím speciálního gelu z mořských řas. Podobně vybičovanou erotiku si můžete užít ale u všech masáží, patřících do kategorie „tělo na tělo“.

Možná ale chcete od své procedury zároveň skutečné uvolnění znaveného svalstva? Pak volte třeba takzvané „klasické erotické“, nebo „sportovní erotické“ masáže, které bývají v nabídce takřka každého erotického salónu.

Nebo je libo sugestivní, meditativní zážitek na pomezí erotiky a mystiky? Taková tantrická masáž může mít přesně to, co hledáte. Zkrátka, možnosti jsou bezmála nekonečné a je jen na vás, jakým způsobem je využijete.

Troufli byste si na párovou masáž společně se svým partnerem či partnerkou? Co vás na takové představě láká, popřípadě odrazuje? Neváhejte přispět do sekce komentářů!

Michal Jarkovský