Potěšte svou partnerku smyslnou erotickou masáží a zbavte ji naakumulovaného stresu a napětí. Seznamte se se všemi prvky, které budou mít podstatný vliv na uvolnění, které je při stimulaci intimních partií nezbytné. V článku jsme sepsali i návod, který přivede zaručeně každou ženu k intenzivnímu prožitku, s nímž můžete konkurovat i profesionálním masérům z www.pleasure-world.com.

 

Úspěch erotické masáže spočívá i v důkladné přípravě prostředí

Na celou proceduru si vyhraďte dostatek času. K dosažení pocitu hluboké relaxace je důležitý klid. Vypněte si telefon a odstraňte i další rušivé elementy. Připravte pohodlné lůžko a místnost vyhřejte na příjemnou teplotu. Před ostrým světlem dejte přednost tlumenému osvětlení. Zapalte si vonné svíčky a pusťte hudbu, která přímo vybízí k relaxaci.

 

VÝBĚR MASÁŽNÍHO OLEJE

Dejte si záležet i s výběrem vhodného masážního oleje, který smí přijít do kontaktu s intimními partiemi. V tomto případě se nevyplácí experimentovat, jelikož by mohlo dojít k alergické reakci. Velmi praktické je pořídit olej s pumpičkou.

Tip: Namíchejte si olej sami dle Vašich oblíbených vůní.

 

NEPODCEŇTE KOMUNIKACI

Před samotnou masáží si nezapomeňte s partnerkou popovídat. Vyslechněte její přání. Můžete si také domluvit nějaké heslo, které použije v případě, kdy by se jí cokoliv nelíbilo.

 

První kontakt a naladění na společnou vlnu

Ze všeho nejprve je nutné, aby se Vaše partnerka uvolnila. Vyzvěte ji proto, aby si lehla přední částí těla na připravené lůžko. Masážní olej si nejprve zahřejte v dlaních a teprve potom začněte s jeho nanášením a roztíráním.

Ruce směřujte od krku až k zadečku a vracejte se po bocích zpět. Postup zopakujte alespoň třikrát až čtyřikrát. Postupujte pomalu a nevyvíjejte zbytečně velký tlak. Poté začněte kroužit rukama na zadečku. Od něj pokračujte podél páteře až ke krku. Dejte ruce v pěst a palce nechte volné – těmi přejíždějte v těsné blízkosti páteře nahoru a dolu. Intimní atmosféru navodíte tím, že svým tělem budete co nejblíže k partnerce.

Značnou část věnujte také horním i dolním končetinám. Pokud chcete své polovičce dopřát opravdu nezapomenutelný zážitek, můžete do této fáze zakomponovat také chodidla.

 

Masáž přední části těla včetně stimulace intimních partií

Poté, co bude Vaše partnerka dostatečná uvolněná a plně se poddá Vašim dotekům, přejděte pozvolna k masáži přední části těla. Opět si naolejujte ruce, začněte u krku, pokračujte kolem ňader přes bříško a končetiny až ke špičkám nohou. Intimních partií se zpočátku dotýkejte jen tak mimochodem – tím podpoříte vzrušení. Zážitek můžete prodloužit i díky masáži prsou, která je pro ženy také velmi příjemná

NEZAPOMÍNEJTE, ŽE:

  • Oční kontakt posílí vzrušení
  • Cílem není jen dosáhnout vyvrcholení
  • Nejste na závodě, a proto nespěchejte
  • Je důležité, abyste naslouchali potřebám Vaší partnerky

Poté, co bude Vaše partnerka dostatečně uvolněná a vzrušená, přejděte k masáži intimních partií. Vyzvěte ji, aby rozkročila nohy a pokrčila se v kolenou. Zahřejte si dlaně a několikrát přejeďte přes boky, bříško a stehna. Pohybujte se v těsné blízkosti klína a teprve po nějaké době přejděte k velkému finále. Zde je nejlepší řídit se intuicí a hmaty, které jste už u své partnerky vyzkoušeli a zaručeně víte, že měly úspěch.

Je jen na Vás, jakým směrem se bude nastartovaný večer dále ubírat. Masáž může být skvělou předehrou k milování. Jedno je jisté – partnerka Vás za provedenou masáž bude chtít odměnit. Můžete si už na začátku domluvit, že se v masáži vystřídáte. V každém případě nechte Vaši drahou polovičku nejméně 10 minut odpočívat. Můžete ji zabalit do deky či prostěradla, aby jí nebyla zima a účinky z masáže mohly doznívat.

Domluvili byste se před masáží s Vaší partnerkou, jak bude chtít, aby probíhala, nebo byste ji chtěli překvapit, masáž připravili potají a celý průběh řídili intuicí?

Michal Jarkovský