Pokud i vy patříte mezi rozrůstající se skupinu mužské populace, která ztrácí důvěru ve své sexuální schopnosti, nezoufejte – přípravek Kamagra polo dokáže účinně bojovat proti nejčastějším nedostatkům, které muže při sexu trápí. Jak přípravek funguje, jaká je správná aplikace a na co si dát před užitím pozor? A o jakých nedostatcích je vlastně řeč?

Super P-Force řeší dvě nejčastější mužské sexuální potíže

  1. nedostatečné ztopoření a slabá erekce
  2. předčasné a nekontrolovatelné vyvrcholení

Když váš penis odmítá svou službu…

Slabá erekce trápí zejména starší muže, ale čím dál častěji se problém objevuje také u mužů kolem třicítky. Dost možná za to může dnešní uspěchaná doba, která na pány klade čím dál větší požadavky – v oblasti sexu toto pravidlo platí dvojnásob. Přípravek Super P-Force dokáže s tímto problémem účinně bojovat díky obsahu účinné látky Sildenafilu, což je nejčastěji využívaná látka v boji s poruchami erekce.

Přehnaná náruživost, která končí katastrofou

Poměrně častá, určitě však velmi nepříjemná situace během sexu – předčasná ejakulace. Muži od přírody dosahují orgasmu rychleji než ženy, zároveň však platí, že i vaše něžná polovička si chce při sexu náležitě užít a pokud celý akt trvá pouze několik desítek sekund, často přichází oboustranná nespokojenost. S tímto problémem dokáže Super P-Force účinně bojovat, díky oddálení vyvrcholení dostane vaše milovaní zcela jiný rozměr.

Dokonale vyvážený poměr dvou účinných látek

Spolehlivost přípravku Super P-Force je zajištěna díky kombinaci dvou účinných látek

  • Sildenafil
  • Dapoxetin

Tyto látky jsou v tabletách obsaženy v poměru 100/60 mg (100 mg Sildenafilu a 60 mg Dapoxetinu) a zajištují dokonale vyvážený poměr pro co možná nejlepší sexuální stimulaci. Jak tyto látky fungují?

Sildenafil pro kvalitní ztopoření

Sildenafil je již přes dvacet let ověřeným pomocníkem pro podporu erekce – na této účinné látce je založena i nejznámější “modra pilulka”. Látka má za úkol zvýšit průtok krve pohlavním orgánem a rozšířit cévy v penisu, což výrazně zpevní a podpoří ztopoření a zabrání ztrátě erekce. Výhodou je, že Sildenafil funguje pouze při sexuálním dráždění a vy se tak nemusíte bát několikahodinové nepřetržité erekce, což by rozhodně nebylo příjemné.

Dapoxetin pro kontrolu vyvrcholení

Druhá účinná látka, Dapoxetin, bojuje s předčasnou ejakulací. Díky chemickému procesu dokáže pomoci lépe kontrolovat orgasmus a vy se tak vyhnete trapné situaci, při které si vyvrcholení užijete pouze vy, zatímco vaše partnerka se k němu ani zdaleka nepřiblíží.

Na co si dát před užitím Super P-Force 160mg pozor?

Stejně jako u ostatních léků na podporu erekce platí i u Super P-Force některá základní pravidla. Pokud jste starší pacient, léčíte se ze závažnější choroby (například nemoc ledvin, jater, nízký nebo vysoký tlak) nebo nemáte s podobnými přípravky zkušenost, vždy je lepší poradit se s vaším lékařem. Noví uživatelé by měli začít s poloviční dávkou a přípravek by se za žádných okolností neměl aplikovat více než jednou denně. Léčivo lze rovněž podpořit přírodní cestou, v kombinaci se správnou stravou a životním stylem vám Super P-Force může zajistit takřka nadpozemské sexuální zážitky.

Nová zkušenost se vždy hodí

Ať už máte s prostředky na podporu erekce zažito anebo jste úplný začátečník, Super P-Force rozhodně stojí za vyzkoušení. Dokáže totiž obohatit o zajímavý bonus v podobě kontrolovatelného vyvrcholení a zajistí navrácení ztracené jistoty a síly do poklopce. Budeme rádi za vaše osobní zkušenosti s tímto prostředkem, nezapomeňte nám napsat hodnocení do komentářů.

Michal Jarkovský